AAT Meet Results

(updated 8/19/2009)



CTC All-Comers 11/01/2009 - AAT Results
Cibola High School - Albuquerque, New Mexico

Licensed To: Albuquerque Athletics Track Team 
                    2009 CTC Cross Country Meet  01-Nov-09                     
                     Albuquerque Athletics Track [42AA]                        
 
  1  Female  Sub-Bantam 1000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
 10 Allpass, Alexandra         4 Aat                7:27.40 F      
 
  3  Female  Bantam 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 Beck, Esther                 Aat               13:48.91 F      
 10 Stafford, Kyra             2 Aat               14:26.17 F      
 27 Beck, Kayla                2 Aat               17:38.49 F      
 33 Allpass, Ashleigh          2 Aat               19:48.49 F      
 
  4  Male  Bantam 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Jepsen, Lucas                Aat               12:08.71 F      
 16 Blind, Wes                99 Aat               13:17.47 F      
 17 Troy, Kensey               2 Aat               13:18.35 F      
 20 Hewson, Allen                Aat               13:47.50 F      
 37 Beck, Miles                4 Aat               19:37.42 F      
 39 Bitsie, Neal              99 Aat               23:34.06 F      
 
  5  Female  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 Stefanovich, Lia          97 Aat               13:18.03 F      
 
  6  Male  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stanopiewicz, William     98 Aat               11:15.27 F      
  4 Fort, Matt                97 Aat               12:20.76 F      
  9 Bitsie, Bryce             97 Aat               13:05.78 F      
 
  7  Female  Youth 4000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                               Avg/Mile
===============================================================================
  9 Sanchez, Maya             95 Aat               25:41.10 F        10:20.04
 
 23  Female  Masters 50 5000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                               Avg/Mile
===============================================================================
  1 Brasher, Lucille          54 Aat               22:25.42 F        7:13.05