AAT Meet Results

(updated 8/19/2009)



AAT Time Trials 9/9/09
John Roberts Dam, Albuquerque

Licensed To: Albuquerque Athletics Track Team 
                  2009 AAT CC 09-11-09 Time Trials  11-Sep-09                  
             Albuquerque Athletics Track [42AA]   Subgroup: AG                 
 
  1  Female  Sub-Bantam 1000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 Orozco, Melissa            3 Aat                7:03.08 F      
  2 Beck, Kayla                2 Aat                7:03.63 F      
  3 Allpass, Ashleigh          2 Aat                7:52.24 F      
  4 Stafford, Mia              3 Aat                8:26.89 F      
  5 Allpass, Alexandra         4 Aat                9:22.23 F      
 
  2  Male  Sub-Bantam 1000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Beck, Miles                4 Aat                8:01.15 F      
  2 Torres, Caleb              3 Aat                8:50.72 F      
 
  3  Female  Bantam 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Beck, Esther                 Aat               16:50.06 F      
  2 McQuarie, Jessie          99 Aat               17:49.77 F      
  3 Orozco, Camila            99 Aat               20:13.03 F      
  4 Emener, Quinci            99 Aat               29:37.88 F      
 
  4  Male  Bantam 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jepsen, Lucas                Aat               14:53.97 F      
  2 Hewson, Allen                Aat               17:10.87 F      
  3 Vedamanikam, Alex         99 Aat               17:21.88 F      
  4 Zhang, Jared                 Aat               17:40.75 F      
  5 Troy, Kensey               2 Aat               17:45.62 F      
  6 Blind, Wes                99 Aat               18:03.25 F      
  7 Vedamanikam, Joel          1 Aat               24:45.33 F      
  8 Bitsie, Neal              99 Aat               32:22.82 F      
 
  5  Female  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Orozco, Tania             97 Aat               15:59.92 F      
  2 Stefanovich, Lia          97 Aat               16:25.21 F      
 
  6  Male  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stanopiewicz, William     98 Aat               13:41.30 F      
  2 Fort, Matt                97 Aat               15:34.80 F      
  3 Bitsie, Bryce             97 Aat               17:13.41 F      
 
  7  Female  Youth 4000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                               Avg/Mile
===============================================================================
  1 McQuarie, Jamie           96 Aat               21:14.85 F        8:32.92
  2 Sanchez, Maya             95 Aat               30:55.70 F        12:26.61